2017. december 15. péntek
Home / Felnőtt / Újrajátsszuk a Paks elleni mérkőzést

Újrajátsszuk a Paks elleni mérkőzést

Klubunk korábban megóvta a Paks II elleni mérkőzést, s az ügyet ma tárgyalta az MLSZ illetékes bizottsága, s úgy döntött, hogy újra kell játszani a második fordulóban rendezett mérkőzést.

Azért fordultunk az ügyben a Magyar Labdarúgó Szövetséghez, mert a mérkőzésnek otthont adó pálya a találkozó időpontjában nem rendelkezett hitelesítéssel, ami a találkozó esetében óvási alapot jelent. Az elsőfokú határozatot klubunk, a sportszerűséget szem előtt tartva, elfogadja és nem fellebbez a döntés ellen. A mérkőzés időpontját később jelölik ki.

Olvasta már?

Nagyon nehéz mérkőzés előtt állunk

Ismét hazai környezetben játszunk, ezúttal azt a Hódmezővásárhelyet fogadjuk, akik az egyik legkellemesebb meglepetései a …